Menu Zamknij

Nasz zespół​

Marek Pachwicewicz

Prezes Zarządu

 Z zamiłowania projektant systemów wbudowanych. Posiada doświadczenie w projektowaniu systemów elektronicznych dla start-upów oraz przemysłu zbrojeniowego. Laureat nagród przesyłowych i naukowych, m.in. 2. miejsca w konkursie ESNC 2015 Poland Challenge. Autor publikacji naukowych z zakresu nawigacji inercjalnej. Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Krzysztof Danielewski

Członek Zarządu

Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu układów elektronicznych, tworzeniu oprogramowania układowego i prototypowaniu urządzeń. Wykonawca w kilku krajowych oraz europejskich projektach naukowych prowadzonych na Politechnice Warszawskiej. Zwycięzca konkursu Młodzi Innowacyjni 2014 zorganizowanego przez PIAP, w kategorii prac magisterskich. Certified LabVIEW Associate Developer. Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Bartosz Dzikowski

Programista

Posiada doświadczenie w tworzeniu oprogramowania systemów pomiarowych. Autor publikacji naukowych w dziedzinie miernictwa, wykonawca w projektach naukowych prowadzonych na Politechnice Warszawskiej. Laureat Mistrzostw Polski Programistów LabView. Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej oraz Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Tomasz Główka

Programista

Developer specjalizujący się w tworzeniu rozwiązań w Pythonie, Django a także React-cie. Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu usług webowych zbierał, rozwijając własny startup, pracując w Booksy oraz partycypując w niekomercyjnych i pro-społecznych projektach technologicznych.

Adam Naguszewski

Projektant układów wbudowanych

Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, ma doświadczenie w projektowaniu płyt drukowanych oraz pisaniu oprogramowania układowego.